Nuotrauka be prierašo.

2015 m. spalio 30 d. mūsų mokykloje svečiavosi Skuodo rajono mokyklų metodinės tarybos nariai, metodinių tarybų pirmininkai, švietimo skyriaus specialistai. Susitikimo metu mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laima Aušrienė pasidalijo gerąja mokyklos metodine patirtimi. Buvo pristatyta metodinės tarybos veikla, akcentuotas metodinės veiklos veiksmingumas ir įtaka ugdymo procesui. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

Mūsų mokykla prisijungė prie respublikinės akcijos – antrojo Solidarumo bėgimo, kurią organizuoja VO „Gelbėkit vaikus“. Akcijoje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir savo aukomis prisidėjusiems prie to, kad kiekvienas vaikas šypsotųsi ir būtų laimingas. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

Spalio 5 dieną nuo ankstaus ryto mokykloje šurmuliavo mokiniai, kurie ruošė staigmenas savo mokytojams. Po pamokų dešimtokai pakvietė mokytojus prisiminti savo pirmąją pamoką. Jiems talkino mažieji jų draugai pradinukai. Mokytojai ne tik klausėsi dainų, eilėraščių, bet gavo sudalyvauti ekstremalioje piešimo pamokoje – nupiešti kolegos portretą per penkias minutes, bei parašyti palinkėjimą. Kai kas prisipažino, kad piešimas, buvo pati nemėgstamiausia pamoka mokykloje… Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

mokyklos kieme. Net 24 augintiniai -šuniukai pradžiugino savo apsilankymu. Svečiavosi ir VŠĮ „Šilutės gyvūnų gerovės“ savanoriai, kurie papasakojo apie beglobius gyvūnus, bei mažieji kaimynai l/d „Žvaigždutės“ vaikučiai . Jaunųjų ekologų būrelio „Kaštoniukas “ nariai, popchoro „Saulytė“ ir ritminių šokių grupės „Blyksnis“ dainininkai ir šokėjos savo pasirodymus skyrė šventės dalyviams. Visas kiemas aidėjo nuo vaikų ir šuniukų emocijų. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

3b klasės mokiniai per pasaulio pažinimo pamoką lankėsi Šilutės miesto seniūnijoje. Seniūnas R. Steponkus noriai papasakojo apie savo darbą. Trečiokėliai domėjosi, kodėl anksti išjungiamas gatvės apšvietimas, kodėl gatvės duobėtos, kodėl nėra žaidimų aikštelių, net, kiek uždirba seniūnas? Seniūnas mielai atsakinėjo į klausimus ir pavaišino pradinukus. Plačiau »

20150928_123028

Mūsų mokyklos mokiniai visą savaitę turėjo ką veikti. Pirmieji šventei ruoštis pradėjo 8a klasės mokiniai, vadovaujami mokytojų metodininkių Nijolės Pociūtės ir Tatjanos Saldukienės. Jie rinko informaciją apie Europos valstybes, sostines, kalbas ir t.t.. Surinkta medžiaga buvo patalpinta stende ir „kalbų medyje“.

Trečiadienį mokytoja metodininkė Laima Sadauskienė vedė atvirą pamoką 8c klasėje „Pažink latvių kalbą“. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro organizuotame piešinių konkurse „Sveikatai palanki priemonė“ dalyvavo 64 1-4 klasių mokiniai. Dauguma mokinių sveikiausia transporto priemone pasirinko dviratį. Jį ir pavaizdavo savo piešiniuose.

Sveikatos priežiūros specialistė Rasa Bertašienė ir dailės mokytoja Ramunė Petrikienė atrinko geriausius 24 darbus, kurių autorius Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė apdovanojo asmeninėmis dovanėlėmis. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

3b klasės mokinukai: Benas, Radvilė, Austėja, Justas, Rugilė, Gvidas, Goda ir Gabrielė nupiešė savo šeimas ant sofos. Konkursą skelbė Gintaro baldai. Kiekvienas piešęs gavo po atšvaistą ir laimėjo pagrindinį prizą – Katiną.

Katinas apsigyveno klasėje. Vaikai jam davė Garfildo vardą. Dabar katinas Garfildas viešės mokinukų namuose ir papasakos ten patirtus įspūdžius, kurie bus surašyti klasės knygoje. Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

Rugsėjo 18 dieną mūsų mokyklos mokinių grupė lydima direktoriaus pavaduotojos Dalios Šiaudvytienės, socialinės pedagogė Editos Juciutės ir psichologės Ainos Sniečkuvienės, dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Iššūkiai kovojant su prekyba žmonėmis“, kuri vyko LR Seime. Mokslinėje praktinėje konferencijoje dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš Šakių, Šiaulių ir Vilniaus miestų, bei pranešėjai iš Jungtinės Karalystės, Nyderlandų Karalystės, Baltarusijos ir kt. Konferenciją organizavo VO“Gelbėkit vaikus“ ir LR Seimo Žmogaus teisių komitetas. Plačiau »